Poloha a dosažitelnost

Chalupa se nachází ve středu obce ve velké zahradě 5min. od zastávky autobusů a vlaků, poblíž silnice č.14 (Jilemnice-Harrachov). Parkování u chalupy, v místě prodejna potravin a solná sauna. 4 hospody /restaurace/ do 1,5km. Dostupnost autobusem z Prahy, Hradce Králové, Brna, Liberce. Dostupnost vlakem - trať 042 (Martinice - Rokytnice n.Jiz.).

  Vybavení a služby

Podkrovní apartmán - se skládá z pokoje se čtyřmi lůžky /možnost dětské postýlky/ a odpočinkovým koutem s TV a rádiem a možností připojení na internet, dále je vybavená kuchyň (lednice, varná konvice, mikrovlnka, nádobí, varná deska) s jídelním koutem, WC a koupelna s teplou vodou. Možnost uložení lyží a kol. Rádi poradíme a doporučíme možnost rekreačního vyžití. Letní posezení s ohništěm a pískovištěm pro děti, možnost koupání v Jizeře, koupaliště vzdálené 5 km.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

  Rekreace a služby v okolí

Turistické cíle - Krkonoše s možností použití turist.autobusu. Český Ráj a Podkrkonoší - skalní města (Prachovské a Klokočské skály, Hruboskalsko), rozhledny (Kozákov, Dubecko, Žalý), vyhlídkové vrcholy (Tábor, Zvičina, Zebín), hrady (Trosky, Kost, Valdštejn, Pecka, Kumburk), zámky (Jilemnice, Vrchlabí, Hrubá Skála, Hrubý Rohozec), muzea (Jilemnice, Vysoké n.J., Nová Paka, Turnov), ZOO Dvůr Králové, Liberec, Kuks (sochy Matyáše Brauna). Vyjížďky na koních 7km. Cykloturistika - značené trasy po okolí, v Krkonoších a Jizerských horách.Upravené běžecké tratě Roudnice-Vítkovice /4km/ s napojením na krkonošské lyžařské trasy. Sjezdovky do 10km (Vítkovice Aldrov, Vurmovka, Jablonec n.J., Poniklá, Vysoké n.J. Šachty), do 15km (Benecko, Vrchlabí), do 25-30km (Rokytnice, Harrachov, Špindlerův Mlýn, Horní Mísečky). Jilemnice - historické centrum, muzeum, bazén, kino, kuželky, bowling, upravené lyžařské běžecké tratě okruh až 24km, značené cyklotrasy. V blízkosti ubytování je otevřena nová solná sauna s masážemi.

Zpět


TOPlist
  Chaloupka ve Víchové Víchová nad Jizerou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chaloupka ve Víchové
Ceník ubytování a stravování